logo-mini
FAQ
Odpověď

Od pondělí do neděle, 8:00-23:00.

Odpověď

Od pondělí do neděle, 7:00-23:00.

Odpověď

Doporučujeme našim hostům, aby si zarezervovali termín v dostatečném předstihu, protože jedině tak mohou mít jistotu, že jejich procedura proběhne přesně v jejich preferovaný čas, případně s vybraným specialistou. Rezervace doporučujeme obzvláště v případě skupinových rezervací. V současné době však přijímáme rezervace pouze osobně na naší recepci, proto přijďte co nejdříve po vašem příjezdu. Procedury bez rezervace jsou možné, avšak vždy závisí na aktuálních možnostech SPA.

Odpověď

Našim klientům poskytujeme ručníky, župany, přezůvky i spodní prádlo na jedno použití. Šatny jsou plně vybaveny fénem na vlasy, šampony, kondicionéry i sprchovými balzámy.

Odpověď

Procedura se zkrátí o zpožděný čas.

Odpověď

Rádi přesuneme vaši proceduru na jiný termín, pokud bude váš nově zvolený termín stále k dispozici.

Odpověď

Upozorňujeme, že s ohledem na § 1837 písm. l) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, není možné objednávku ve lhůtě 14 dnů zrušit. Objednávka může být zrušena nejméně 7 dní před plánovaným začátkem procedury. V případě zrušení objednávky v této lhůtě účtujeme stornopoplatek ve výši 30 % zaplacené částky, která odpovídá nákladům na vrácení Vámi uhrazené částky. Bude-li objednávka zrušena méně než 7 dní před plánovaným začátkem procedury, Vámi uhrazená částka se nevrací a je zcela použita k pokrytí pozdního storna objednávky.

Odpověď

V průběhu rezervace vám bude položeno několik otázek, týkajících se vašeho zdravotního stavu, abychom zajistili vaše maximální bezpečí a komfort během vaší návštěvy. Doporučujeme uvést všechny zdravotní komplikace, které by mohly ovlivnit váš pobyt ve SPA.

Odpověď

SAUNARIUM zahrnuje Hammam, Finskou saunu, Aroma saunu, Tureckou páru, Tropický déšť, Ledovou studnu, Ochlazující vědro, Osvěžující sprchu, Pitnou fontánu.

Odpověď

Pivní lázeň je velice zdravá procedura s pozitivními účinky na vaši kůži, vlasy i nehty. Procedura začíná třiceti minutami ve velké dřevěné vaně s pěnou, pivními ingrediencemi a bublinkami, takže lázeň připomíná vířivku. Během toho nabízíme neomezenou konzumaci piva a klobásy k pivu. Po pivní lázni Vám můžeme udělat vzpomínkovou fotografii a vzít Vás do relaxačního pokoje s vyhřívanými postelemi a přírodními přikrývkami z ovčí vlny. To napomáhá lepšímu vstřebávání vitamínů z předchozí koupele. K proceduře si dále můžete přidat masáže se speciálním pivním olejem pro intenzivnější zážitek.

Odpověď

Ceny pivních procedur můžete najít na našich stránkách v online rezervacích.

Odpověď

GRAND RELAX Spa & Wellness nabízí obrovskou škálu různých procedur: 40 druhů masáží, kosmetickou péči SOTHYS a INGRID MILLET, Pivní lázně, Finskou saunu, Aroma saunu, Tureckou páru, Hammam, Tepidarium, Tropický déšť, Ledovou studnu, Ochlazující vědro, Fitness.