logo-mini
FAQ
Odpověď

40 druhů masáží, Pivní lázně, Termální lázně, kosmetickou péči, Tepidarium, Saunarium, soukromý letecký servis pro klienty, Spa obchod a mezinárodní E-Shop s minerálními, léčivými vodami a Spa produkty.

Odpověď

Od pondělí do neděle, 10:00-22:00.

Odpověď

Našim klientům poskytujeme ručníky, župany, přezůvky i spodní prádlo na jedno použití. Šatny jsou plně vybaveny fénem na vlasy, šampony, kondicionéry i sprchovými balzámy.

Odpověď

Procedura se zkrátí o zpožděný čas.

Odpověď

Rádi přesuneme vaši proceduru na jiný termín, pokud bude váš nově zvolený termín stále k dispozici.

Odpověď

Upozorňujeme, že s ohledem na § 1837 písm. l) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, není možné objednávku ve lhůtě 14 dnů zrušit. Objednávka může být zrušena nejméně 7 dní před plánovaným začátkem procedury. V případě zrušení objednávky v této lhůtě účtujeme stornopoplatek ve výši 30 % zaplacené částky, která odpovídá nákladům na vrácení Vámi uhrazené částky. Bude-li objednávka zrušena méně než 7 dní před plánovaným začátkem procedury, Vámi uhrazená částka se nevrací a je zcela použita k pokrytí pozdního storna objednávky.

Odpověď

V průběhu rezervace vám bude položeno několik otázek, týkajících se vašeho zdravotního stavu, abychom zajistili vaše maximální bezpečí a komfort během vaší návštěvy. Doporučujeme uvést všechny zdravotní komplikace, které by mohly ovlivnit váš pobyt ve SPA.

Odpověď

SAUNARIUM v hotelu Grandior zahrnuje Vířivku (Jacuzzi), Finskou saunu, Aroma saunu, Tureckou páru, Tropický déšť, Ochlazovací vědro, Hammam stůl, Ledovou studnu, Osvěžující sprchu, Láhev šampaňského, Pitnou fontánu, Relaxační lehátka.

SAUNARIUM v hotelu Meteor Plaza zahrnuje Vířivku (Jacuzzi), Finskou saunu, Tureckou páru, Ochlazovací vědro, Kneippův chodník, Osvěžující sprchu, Láhev šampaňského, Čerstvou pitnou voda, Relaxační lavice

Odpověď

Pivní lázeň je velice zdravá procedura s pozitivními účinky na vaši kůži, vlasy i nehty. Procedura začíná třiceti minutami ve velké dřevěné vaně s pěnou, pivními ingrediencemi a bublinkami, takže lázeň připomíná vířivku. Během toho nabízíme neomezenou konzumaci piva a klobásy k pivu. Po pivní lázni Vám můžeme udělat vzpomínkovou fotografii a vzít Vás do relaxačního pokoje s vyhřívanými postelemi a přírodními přikrývkami z ovčí vlny. To napomáhá lepšímu vstřebávání vitamínů z předchozí koupele. K proceduře si dále můžete přidat masáže se speciálním pivním olejem pro intenzivnější zážitek.

Odpověď

Ceny pivních procedur můžete najít na našich stránkách v online rezervacích.

Odpověď

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se součástí etablované společnosti a možnost používat naše ochranné známky GRAND RELAX Spa & Wellness®, CZECH BEER SPA®, CZECH THERMAL SPA® a patentovanou licenci na Spa výrobky. V případě vážného zájmu nás prosím kontaktujte.

E-mail: manager@grandrelax.cz

Odpověď

Vezměte prosím na vědomí, že v době pandemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 a zejména po dobu platnosti nouzového stavu, při zrušení objednávky uhrazenou částku nevracíme, ale vystavujeme voucher v hodnotě uhrazené objednávky s dobou platnosti 12 měsíců od data vystavení.