GrandRelax
Zdravotní služby v Praze

Medical GRAND RELAX Spa & Wellness

Nadstandardní péče

ONLINE REZERVACE

 

Profesionální kliniky v České republice

Vítejte v Medical GRAND RELAX Spa & Wellness!

České zdravotnictví se v minulosti pyšnilo mnoha úspěchy na evropské i světové úrovni. Dnes je naše země známá mnoha úspěchy v onkologii, kardiologii, asistované reprodukci nebo oftalmologii (operace očí). Vysoké standardy českých lékařských a výzkumných center, dostupná aktuální diagnostika a zdravotnická zařízení také umožňují implementaci nejnovějších špičkových metod. Krása země, pohostinnost obyvatel a jedinečné kulturní dědictví, to vše dohromady vytváří harmonii, ke které vzhlížejí lidé z celého světa.

Medical GRAND RELAX Spa & Wellness nabízí pacientům komplexní služby preventivní a estetické medicíny a plastické chirurgie a poskytuje nadstandardní péči na profesionálních klinikách v České republice. Naším hlavním pilířem je bezpečnost pacientů na základě vysoké kvality služeb, které naše zdravotní střediska poskytují. Monitorováním, kontrolou a neustálým zlepšováním lékařských standardů vedení sleduje desítky parametrů, aby posoudilo úroveň kvality hospitalizačních výkonů a jejich bezpečnost.

Medical GRAND RELAX Spa & Wellness zaručuje úplnou anonymitu, přičemž veškeré osobní údaje pacientů udržuje v tajnosti. Naše společnost také poskytuje soukromé letadlo pro úplnou anonymitu a pohodlí pro zahraniční pacienty.

Naši lékaři jsou zapojeni do procesu online konzultací. Jsou připraveni odpovědět na vaše otázky. V některých případech můžeme zařídit konferenční hovor mezi pacientem a lékařem (za příplatek).

Na základě předběžné online konzultace obdržíte celkovou nabídku včetně osobní konzultace, předoperační kontroly, anestezie, chirurgického zákroku, pobytu v nemocnici, léků a následné péče.

Naši lékaři mají zkušenosti s ošetřováním mezinárodních pacientů a většina z nich mluví anglicky, německy nebo rusky.

PLASTICKÁ CHIRURGIE
DERMATOLOGIE
STOMATOLOGIE
ORTOPEDIE
OFTALMOLOGIE
FYZIOTERAPIE
REHABILITACE
ADIKTOLOGIE
DIETOLOGIE