logo-mini
FAQ
Odpověď

40 druhů masáží od fizioterapeutů, Pivní lázně, Termální lázně, kosmetickou péči, Saunarium, ubytování a soukromý letecký servis pro klienty.

Odpověď

Od pondělí do neděle, 11:00-21:00.

Odpověď

Našim klientům poskytujeme ručníky, župany, přezůvky, feny i spodní prádlo na jedno použití.

Odpověď

Procedura se zkrátí o zpožděný čas.

Odpověď

Rádi přesuneme vaši proceduru na jiný termín, pokud bude váš nově zvolený termín stále k dispozici za poplatek 500,- Kč.

Odpověď

Upozorňujeme, že s ohledem na § 1837 písm. l) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, není možné objednávku zrušit.

Odpověď

V průběhu rezervace vám bude položeno několik otázek, týkajících se vašeho zdravotního stavu, abychom zajistili vaše maximální bezpečí a komfort během vaší návštěvy. Doporučujeme uvést všechny zdravotní komplikace, které by mohly ovlivnit váš pobyt ve SPA.

Odpověď

SAUNARIUM v hotelu Grandior zahrnuje Osvěžující Vířivku (Jacuzzi), Finskou saunu, Aroma saunu, Tureckou páru, Tropický déšť, Ochlazovací vědro, Ochlazovací mramorový stůl, Osvěžující sprchu, Láhev šampaňského, Pitnou fontánu, Relaxační lehátka.

SAUNARIUM v hotelu Meteor Plaza zahrnuje Osvěžující Vířivku (Jacuzzi), Finskou saunu, Tureckou páru, Ochlazovací vědro, Kneippův chodník, Osvěžující sprchu, Láhev šampaňského, Čerstvou pitnou voda, Relaxační lavice

Odpověď

Pivní lázeň je velice zdravá procedura s pozitivními účinky na vaši kůži, vlasy i nehty. Procedura začíná třiceti minutami ve velké dřevěné vaně s pěnou, pivními ingrediencemi a bublinkami, takže lázeň připomíná vířivku. Během toho nabízíme neomezenou konzumaci piva LOBKOWICZ PREMIUM a klobásy/ořišky k pivu. Po pivní lázni pokračuje vyhřívaná postel s přírodními přikrývkami z ovčí vlny. To napomáhá lepšímu vstřebávání vitamínů z předchozí koupele. K proceduře si dále můžete přidat masáže se speciálním pivním olejem pro intenzivnější zážitek.

Odpověď

Ceny procedur můžete najít na našich stránkách v online rezervacích.

Odpověď

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se součástí etablované společnosti a možnost používat naše ochranné známky GRAND RELAX Spa & Wellness®, CZECH BEER SPA® a CZECH THERMAL SPA®. V případě vážného zájmu nás prosím kontaktujte.

E-mail: manager@grandrelax.cz