logo-mini
image

CZECH THERMAL SPA

Termální tělové rituály

ONLINE REZERVACE

 

Termální lázně "CZECH THERMAL SPA"

INFO: V České republice je přes 30 lázeňských měst. Mezi nejnavštěvovanější česká lázeňská města patří KARLOVY VARY, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a FRANTIŠKOVY LÁZNĚ a jsou na seznamu UNESCO.

GRAND RELAX Spa & Wellness exklusivně v Praze nabízí blahodárné termální lázně CZECH THERMAL SPA, kde si můžete vychutnat termální koupel s naší jedinečnou směsí koncentrovaných minerálních solí podobných těm ze světoznámých horkých pramenů, relaxovat v minerálním Tepidariu a zároveň konzumovat nejlepší české léčivé prameny (BÍLINSKÁ KYSELKA, ZAJEČICKÁ HOŘKÁ, RUDOLFŮV PRAMEN) ze speciálních porcelánových pitek.

BÍLINSKÁ KYSELKA se užívá při obtížích se zažíváním, s překyselením žaludku, pálení žáhy, při kaméncích, při chorobách látkové výměny, dně a revmatismu.

ZAJEČICKÁ HOŘKÁ je známa jako přírodní detoxikant, zdroj přírodního hořčíku a spolehlivé projímadlo – rozpouští obsah střev. Používá se v pooperačních stavech střev, při dlouhodobém pobytu na lůžku a při hemoroidech.

RUDOLFŮV PRAMEN má protizánětlivý účinek, používá se u chorob ledvin a močových cest a je vhodný pro léčbu osteoporózy.

Nechte své tělo, mysl a duši relaxovat....

TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ RITUÁL NOHOU

Dopřejte svým nohám péči, která si zaslouží termální minerální koupel. Minerální koupel nejen zajisti úlevu nohou ale zjemni suchou, šupinatou pokožku, vyhladí tvrdé povrchy kuřích mozolů a odstraní bolest namáhaných nohou. Užijte si uvolnění svalů chodidel a nohou s naší jedinečnou směsí koncentrovaných minerálních solí a bylin podobných těm ze světoznámých horkých pramenů.

Ošetření nohou zahrnuje: hydromasážní termální minerální koupel nohou s naší unikátní směsí koncentrovaných minerálních solí a bylin, zábal nohou hydratačním a výživným krémem, konzumaci českých léčivých pramenů dle vlastního výběru ze zdravotních důvodů (BÍLINSKÁ KYSELKA, ZAJEČICKÁ HOŘKÁ, RUDOLFŮV PRAMEN).

TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ RITUÁL TĚLA

Termální minerální koupele poskytují pokožce řadu výhod. Když trávíte čas v minerální koupeli, pokožka absorbuje minerály a živiny, které vyhlazují a hojí, což pomáhá zmírnit příznaky onemocnění, jako je lupénka, akné, ekzém a suchá pokožka.

Tělové ošetření zahrnuje: termální minerální koupel s naší unikátní směsí koncentrovaných minerálních solí a bylin, relaxační nebo klasickou masáž speciálním minerálním olejem, konzumaci českých léčivých pramenů dle vlastního výběru ze zdravotních důvodů (BÍLINSKÁ KYSELKA, ZAJEČICKÁ HOŘKÁ, RUDOLFŮV PRAMEN).

MINERÁLNÍ TEPIDÁRIUM

Minerální Tepidárium je relaxační místnost s vyhřívanými stěnami a lehátky ze štípaného bambusu. V Tepidáriu je studna se solemi z minerálních léčivých pramenů a pobyt v Tepidáriu je jemný a stimulující. Pokojová teplota je podobná tělesné, která posiluje imunitní systém, aniž by zatěžovala krevní a lymfatický oběh.

Kromě blahodárného účinku na tělo, mysl i duši má minerální Tepidárium pozitivní vliv na cely lidsky organizmus:

  • Infekce dýchacích cest
  • Posílení imunitního systému
  • Působí příznivě při hojení cévních a metabolických onemocnění a revmatismu
  • Uvolnění svalstva
  • Prevence nových indikovaných nemocí
  • Zvládání každodenního stresu
  • Zlepšení krevního a lymfatického oběhu
  • Stimulace detoxikačních a očistných procesů