logo-mini
image

Tělové rituály

Luxusní tělové rituály

KONTAKTUJTE NÁS

 

Luxusní tělové rituály

Luxusní tělové rituály ALQVIMIA speciálně navržené pro GRAND RELAX Spa & Wellness.

ALQVIMIA je luxusní 100% přírodní kosmetika spojující dávná umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy.

Vydejte se s námi do hlubin historie, do dob, kdy dávní znalci starobylých umění hledali tajemství věčného mládí a nesmrtelné krásy. Objevte mimořádné účinky cenných olejů, vzácných esencí a substancí, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí.

Uvěříte v kouzla.

Tělový rituál ALQVIMIA ANTI-AGING

Smysluplný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Aromaterapeutické tělové ošetření zajistí intenzivní zpevnění a omlazení pokožky těla, její detoxikaci a hydrataci. Dokonalý smyslový požitek, který dodá ženské sebevědomí a pocit atraktivity. Tělový rituál zahrnuje: tělový peeling, tělový zábal, masáž rukou a celotělovou relaxační aromamasáž.

Tělový rituál ALQVIMIA ANTI-STRESS

Rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Nádherné relaxační ošetření těla, které zajistí hlubokou relaxaci, regeneraci, uvolnění svalového napětí a psychické tenze. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s antistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie. Tělový rituál zahrnuje: koupel, tělový peeling, tělový zábal, masáž rukou, nohou, hlavy a relaxační aromamasáž.

Tělový rituál ALQVIMIA DETOX

Celotělové ošetření s intenzivním hloubkovým působením, založené na detoxikačních účincích vzácných bylin a Mrtvého moře, pročišťuje organismus a zbavuje jej škodlivých látek. Dodává energii a vitalitu celému organismu, podporuje imunitní systém. Tělový rituál zahrnuje: koupel, masáž k odblokování lymfatických cest, tělový peeling, tělový zábal, celotělovou detoxikační masáž.

Tělový rituál ALQVIMIA SLIM AND BEAUTY

Celotělové ošetření se zeštíhlujícím a anticelulitidním efektem využívá jedinečné působení solí z Mrtvého moře, zpevňující efekt mořských řas a unikátní zeštíhlující účinky speciálních rostlinných výtažků. Jejich společné působení nastartuje intenzivní metabolický proces, odvodňuje, čistí a aktivuje lymfatický oběh. Pomáhá zmírnit celulitidu, zlepšuje vzhled pokožky a napomáhá odbourávání tuků. Tělový rituál zahrnuje: masáž k odblokování lymfatických cest, tělový peeling s drenážním účinkem, anticelulitidní tělový zábal, aktivující a modelační masáž problematických partií, celotělovou drenážní a detoxikační masáž.

Tělový rituál AlLQVIMIA LOVE FOREVER

Párová aromaterapeutická masáž pro sblížení a navození pocitu důvěry a intimity.